Sklep

 Dłonie są wizytówką człowieka, dlatego też, ważne jest dbanie o ich wygląd i w szczególności o wygląd paznokci. Lakiery hybrydowe gwarantują nam piękny manicure na długo, nie musimy się martwić o odpryski, zadrapania jak w przypadku zwykłych lakierów. Lakiery hybrydowe są idealne dla każdej kobiety, nie tylko dla profesjonalistek, aplikacja wyg...

 Dłonie są wizytówką człowieka, dlatego też, ważne jest dbanie o ich wygląd i w szczególności o wygląd paznokci. Lakiery hybrydowe gwarantują nam piękny manicure na długo, nie musimy się martwić o odpryski, zadrapania jak w przypadku zwykłych lakierów. Lakiery hybrydowe są idealne dla każdej kobiety, nie tylko dla profesjonalistek, aplikacja wygląda tak samo jak lakieru zwykłego z tą różnicą, że hybrydę musimy utwardzić w lampie UV/LED.
Lakiery hybrydowe oferowane przez nas (CANNI, VENALISA, LilBow) są wysokie jakościowo, w bardzo atrakcyjnej cenie i bogatej gamie kolorystycznej, każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej

Sklep Jest 14 produktów.

Podkategorie

 • Lakiery hybrydowe

  Lakiery hybrydowe- połączenie lakieru do paznokci z żelem. Cechują się odpornością na różnego rodzaju zadrapania i inne szkodliwe czynniki oraz długą żywotnością (do 3 tygodni). Lakiery hybrydowe dają elegancki wygląd paznokci, dzięki ich trwałości zabiegi wykonujemy z mniejszą częstotliwością jak w przypadku zwykłych lakierów, dzięki czemu dbamy o ich wygląd i zdrowie. Mitem jest, że lakiery hybrydowe niszczą paznokcie, prawidłowo wykonany zabieg oraz co najistotniejsze prawidłowe usunięcie lakieru, nie niszczy płytki. Aplikacja lakieru hybrydowego jest łatwa i identyczna jak zwykłego z tym że konieczne jest utwardzenie lakieru w specjalnej lampy UV albo LED. Usuwanie lakieru jest również łatwe i odbywa się za pomocą specjalnych removerów bądź acetonu.

 • Żele

  Wysokiej jakości żele do zdobień.

 • Pędzle

  Wysokiej jakości pędzle do żelu oraz do zdobień.

 • Płyny

  Preparaty płynne, removery

 • Lampy

  Lampy LED

 • Akcesoria

  Akcesoria do stylizacji paznokci

 • Ozdoby
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów