CANNI lakier hybrydowy Cat Eye

Nowy

Wybierz kolor z listy.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt.


8,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pojemność 7ml

Więcej informacji

Wysokiej jakości lakiery hybrydowe CANNI cateye. Mogą być używane jako samodzielny lakier na paznokcie bądź też na inny kolor w celu uzyskania różnych pięknych efektów). Lakiery te cechują się idealną konsystencją oraz doskonałym kryciem. Kolor nie rozwarstwia się, nie kurczy się w lampie. Lakiery charakteryzuje wysoki i trwały połysk. Łatwo i szybko się usuwają. Nie zawieraja żadnych szkodiwych składników. Utwardzanie w lampie LED-30sek, lampie UV-2min. Pojemność 7ml. Termin ważności 24 miesiące od otwarcia.

Sposób aplikacji lakierów hybrydowych cateye:

1. Delikatnie zmatowić płytkę paznokcia.

2. Odtłuścić naturalną płytkę paznokcia Cleanerem.

3. Nałożyć cienką warstwę lakieru bazowego, utwardzić w lampie UV-2min/LED-30sek (w przypadku paznokci problematycznych przed nałożeniem bazy można użyć primera).

4. Nałożyć cienką warstwę lakieru hybrydowego cateye w wybranym kolorze, utwardzić w lampie UV-2min/LED-30sek (można nałożyć inny wybrany kolor lakieru hybrydowego dla uzyskania różnych efektów).

5. Nałożyć drugą warstwę lakieru cateye, nie utwardzać, przyłożyć płytkę/długopis magnetyczną do paznokcia na 3-5 sekund nie dotykając go. Gdy uzyskamy pożądany efekt cateye utwardzić w lampie UV-2min/LED-30sek.

6. Nałożyć warstwę lakieru nawierzchniowego, zwykłego, utwardzić w lampie UV-2min/LED-30sek. Czynność powtórzyć.

6. Przemyć paznokcie Cleanerem.

7. Na skórki nałożyć oliwkę i delikatnie wmasować.

Opinie

Oceń 
2015-12-23

cat eye

jestem nimi zachwycona efekt rewelacyjny, dość gęste, więc można nakładać na 5 paznokci naraz. Klientki oczarowane. Bardzo chętnie prześlę zdjęcia z efektem na dłoniach :)

  • 4 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

CANNI lakier hybrydowy Cat Eye

CANNI lakier hybrydowy Cat Eye

Wybierz kolor z listy.