Wyprzedaż! Cat Eye CANNI lakier hybrydowy Zobacz większe

CANNI lakier hybrydowy Cat Eye

Nowy

Wybierz kolor z listy.

Więcej szczegółów

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


4,45 zł

-50%

8,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pojemność 7ml

Więcej informacji

Wysokiej jakości lakiery hybrydowe CANNI cateye. Mogą być używane jako samodzielny lakier na paznokcie bądź też na inny kolor w celu uzyskania różnych pięknych efektów). Lakiery te cechują się idealną konsystencją oraz doskonałym kryciem. Kolor nie rozwarstwia się, nie kurczy się w lampie. Lakiery charakteryzuje wysoki i trwały połysk. Łatwo i szybko się usuwają. Nie zawieraja żadnych szkodiwych składników. Utwardzanie w lampie LED-30sek, lampie UV-2min. Pojemność 7ml. Termin ważności 24 miesiące od otwarcia.

Sposób aplikacji lakierów hybrydowych cateye:

1. Delikatnie zmatowić płytkę paznokcia.

2. Odtłuścić naturalną płytkę paznokcia Cleanerem.

3. Nałożyć cienką warstwę lakieru bazowego, utwardzić w lampie UV-2min/LED-30sek (w przypadku paznokci problematycznych przed nałożeniem bazy można użyć primera).

4. Nałożyć cienką warstwę lakieru hybrydowego cateye w wybranym kolorze, utwardzić w lampie UV-2min/LED-30sek (można nałożyć inny wybrany kolor lakieru hybrydowego dla uzyskania różnych efektów).

5. Nałożyć drugą warstwę lakieru cateye, nie utwardzać, przyłożyć płytkę/długopis magnetyczną do paznokcia na 3-5 sekund nie dotykając go. Gdy uzyskamy pożądany efekt cateye utwardzić w lampie UV-2min/LED-30sek.

6. Nałożyć warstwę lakieru nawierzchniowego, zwykłego, utwardzić w lampie UV-2min/LED-30sek. Czynność powtórzyć.

6. Przemyć paznokcie Cleanerem.

7. Na skórki nałożyć oliwkę i delikatnie wmasować.

Opinie

Oceń 
2015-12-23

cat eye

jestem nimi zachwycona efekt rewelacyjny, dość gęste, więc można nakładać na 5 paznokci naraz. Klientki oczarowane. Bardzo chętnie prześlę zdjęcia z efektem na dłoniach :)

  • 4 z 4 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz opinię

CANNI lakier hybrydowy Cat Eye

CANNI lakier hybrydowy Cat Eye

Wybierz kolor z listy.